Inwestor Kryptoński Zmęczony Hodl’ing Sells Bitcoin for Dream Car

Inwestor kryptoński sprzedał cały swój portfel BTC, aby kupić wymarzony samochód.
Członkowie Reddit porównują to do faceta od pizzy bitcoin.
Inwestor sprzedał, ponieważ byli zmęczeni hodl’ing.

Wenezuela LocalBitcoins Fiat BTC
Inwestor Bitcoin zapoczątkował burzę na Reddicie po tym, jak napisał, że wyładował wszystkie swoje Bitcoin, aby kupić wymarzony samochód – Audi RS3 Quattro.

Post, który został opublikowany w piątek, 28 sierpnia, wygenerował prawie 500 odpowiedzi, które były mieszanym workiem krytyki i wsparcia. I choć ten członek Reddit nie wydaje się ujawniać, za jaką cenę kupił BTC, jasne jest, że zdecydowali się skoczyć na statek właśnie wtedy, gdy na rynku kryptokurrency znów robiło się ciekawie.

Perspektywy dotyczące ceny Bitcoinów były w tym cyklu w większości bycze, zwłaszcza biorąc pod uwagę agresywny druk pieniądza Fed w połączeniu z niskimi zyskami w innych klasach aktywów. Członek Reddit, który należy do G99SEMAN, zdecydował się na sprzedaż z jednego kluczowego powodu –

Członkowie Reddita chcieli wiedzieć, dlaczego ta osoba nie mogła przynajmniej wykorzystać tych wpływów na coś takiego jak cybertruck Tesli. Albo, jak zauważył jeden z członków, dlaczego nie poczekać przynajmniej na model 2021 Audi? Ten kryptoński inwestor, jednak nie wydaje się mieć żadnego żalu, mówiąc, że nowszy model był „brzydkim imo“. Oto spojrzenie na nowy, błyszczący samochód tego członka Reddita.

Kolejna Bitcoin Pizza?

Główną krytyką Reddita jest to, że pojazd zaczyna tracić na wartości, gdy tylko opuszcza działkę. Z drugiej strony Bitcoin oczekuje się, że z czasem zacznie tracić na wartości jedynie w formie balonu.

Jednym z najbardziej popularnych porównań na wątku Twittera było to, że do faceta pizzy Bitcoin, który w 2010 roku zapłacił 10.000 bitcoins za kilka pizz Papa Johna, schowek, który dzisiaj byłby wart dziesiątki milionów dolarów.

Jak zauważył inny członek Reddit, facet od pizzy faktycznie użył BTC do dokonania płatności, co jest innym podstawowym przypadkiem użycia Bitcoin Profit oprócz tego, że jest to sklep z wartością. Osoba ta najpierw sprzedała swoje BTC, pozornie zamieniając je na fiaty, a następnie dokonała zakupu.

W międzyczasie, G99SEMAN nie jest jedynym, który przyznaje się do rozładowania swojego kryptofonu dla określonego celu życiowego. Jeden z kibiców na wątku Reddit opowiedział, jak rozstali się z jakimś LINKIEM, który wbił się w krypto walutę nr 5 opartą na rynkowym capie, aby zapłacić rachunki.

Hej człowieku, gratulacje z okazji hodl & car. Sprzedałem trochę mojego linka, żeby pójść w stronę długu z karty kredytowej. Nie słuchaj żadnego z tych ludzi, żyj swoim życiem człowieku. Jest po prostu pusty, dopóki go nie sprzedasz.

Bullish na Bitcoin
Ostatnio wlewają się prognozy o byczych bitcoinach. Ostatnio miliarderzy Bitcoinów Cameron i Tyler Winklevoss argumentowali za 500 tys. dolarów BTC w ciągu następnej dekady na koszt złota. Założyciel firmy Civic, Vinny Lingham, również przedstawił swoje poglądy, mówiąc, że nie oczekuje, że „cena poniżej 12 tys. dolarów“ utrzyma się na długo.

Czas pokaże, czy członek Reddita, który wybrał swój wymarzony samochód zamiast wartościowego aktywa, jakim jest bitcoin, wykopie się w dół drogi.